Zapowiedź II edycji Forum Spójności i Rozwoju Granicznego Unii Europejskiej
Białystok ponownie stanie się jednym z najważniejszych miejsc europejskiej debaty o przyszłości regionów przygranicznych Unii Europejskiej. Podczas środowej (17.06) konferencji prasowej zapowiedziano II Forum Spójności i Rozwoju Granicznego UE, które odbędzie się 4 listopada 2026 roku. W trakcie spotkania marszałek Łukasz Prokorym oraz członek zarządu Jacek Piorunek podpisali porozumienia i listy intencyjne z partnerami wspierającymi organizację wydarzenia.
